Oto 62 Otopark Asansörü
Oto62 Otopark Asansörü, bizce garajlarınız yaşam alanına dönüştüğünde daha değerli olurdu. Bu doğrultuda ilerleyerek, daha güvenlikli ve daha verimli olan oto62 araç asansörleri üretildi. Aracınızı dış etkenlerden tamamen izole edin, Aracınız için maksimum güvenlik sağlayın, Bahçenizde daha dekoratif alanlar yaratın, Tek araçlık park alanınıza iki araç park edin.Türkiye'de bu ayrıcalığı yaşayan ilklerden biride siz olun.

KURULUM VE MONTAJ

Bu sistem sizin belirlediğiniz bir alanda, kazı çalışması yapılarak uygulanır. Kazı çalışmasından sonra belirlenen ölçülere göre beton dökülerek temel işlemi tamamlanır. Tesislerimizde siparişiniz üzerine üretilen platformumuz demonte olarak kurulum alanına getirilerek birleştirilmeye başlanır. Birleştirme işleminden sonra elektrik ve diğer bağlantılar yapılır. Daha sonra sistem denenerek, tarafınıza çalışır halde teslim edilir. Sistem uzaktan kumanda ile çalıştırılmaktadır.
 
SİSTEMİN AVANTAJLARI

Sistem bir adet alt kapalı, bir adette üstte açık olacak şekilde iki otomobili taşıyacak şekilde dizayn edilmektedir. Ancak dekoratif bir görünüm isteyen müşterilerimiz üst kısmı farklı şekillerde de kullanabilmektedir.

Sistemimiz üstte bir araç var iken kalkarak, alt taraftaki aracın çıkmasına imkan tanımaktadır. Aracınız zeminin altına kapalı bir otoparka indirilerek tüm dış etkenlerden izole edilir. Bu sayede hırsızlık dahil tüm müdahalelere karşı güvenlik sağlanmış olur. Ayrıca, dilerseniz bahçenizde aracınız ile işgal ettiğiniz alanları daha güzel ve dekoratif kullanım alanlarına çevirme imkanınız olmaktadır.

GARANTİ

Sistemimiz üretim ve montaj hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.
 
,