Kullanılmadığı zamanlar otomatik olarak katlanır ve yer işgal etmez. İç ve dış mekan merdivenlere monte edilir. Yürüme engelli veya tekerlekli sandalye kullanıcılarının refakatçıya ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde ulaşımını sağlar. Merdiven kenarında duvara veya basamaklara özel ayakları ile monte edilen özel raylar üzerinde hareket eder. Dış ortam şartlarına uygun, dış kaplaması paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. Kullanılmadığı zamanlar otomatik olarak katlanır ve yer işgal etmez.

Kullanım alanları, Okul, Camii, Karakol, rehabilitasyon merkezleri, kamu kurumları, Otel, Sağlık kuruluşları, Eğitim Merkezleri, Site Alanları ve vb. yerlerde tercih edilir. POLT 901 modeli 2006/42/AT yönetmelikleri standartları dahilinde üretilir ve CE işareti ile piyasaya arz edilir. Kullanıcı ve çevre güvenliği en üst düzeyde tutulmuştur.

Teknik Özellikler

Uygulama Düz Merdivenler, İç Dış Mekan
Tahrik Tipi Dişli Sistemli
Taşıma Kapasitesi 225 kg
Çalışma Hızı 0,07 / 0,13 mt/sn
Ray Sistemi Lineer Kızak Sistemi
Çıkabilecek Eğim 45 Derece
Tabla Kapatma - Açma Tam Otomatik
Güvenlik Kol Mekanizması Tam Otomatik
Tabla Rampası Tam Otomatik
Kumandalar Duraklarda Anahtarlı Çağır, Tabla Kapat-Aç Ve Platform Üstünde Aşağı-Yukarı Butonu Ve Acil Durdurma Butonu
Güvenlik Sistemi Tabla Altında Sıkışma Engelleyici Temas Şarteli
Ana Güç Gereksinimi 220 V AC - 50 Hz Monofaze
Platform İç Ölçüleri 800 x 1050 mm (Özel Ölçü)

Teknik Resimler

POLT 901 Merdiven üzeri engelli Asansörü, Özürlü asansörü, Engelli lift asansörü, Engelli asansörleri fiyatı, Engelli asansörleri fiyatları, Araç asansörü, Araba asansörü, Engelli merdiven asansörü, POLT 901 Merdiven Tipi Engelli Platformu,