POLTİME 1994’de kurulan Mehmet Konsan Makina İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti’nin 2014 yılında almış olduğu marka tescilidir. POLTİME markası ile Üretimlerini 5000 m ² fabrikasında yapmaktadır. Bünyesindeki makine, elektrik-elektronik mühendisleri ve teknikerlerden oluşan uzman kadrosu ile asansör ve engelli sistemleri tasarımı, üretimi ve montajını yapmakta ve bu sistemler ile ilgili servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Üretimini ve becerilerini özel çalışmalar yaparak, kendisini yapılmayanı yapmakla sorumlu hissetmektedir. Standart olup herkesin ürettiği ürünlerin yanı sıra özel ve modern üretimler yapmaktadır. Asansör ve engelli sistemleri alanında Türkiye genelinde önemli projelere imza atmış, bu projeler sayesinde güçlü referanslar elde etmiş ve bu gücü sırtlanıp, kaliteden vazgeçmeyerek siz müşterilerimize sunmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu güne edinmiş olduğumuz tecrübeler ile sadece ülkemizde değil komşu ülkeler başta olmak üzere Avrupa ve Rusya bölgesinede ihracat yapmış bulunmaktayız.

Vizyonumuz
Faaliyet sürdürdüğümüz alanda dünya teknolojisi ve yeniliklerini yakından takip ederek, her zaman bir adım önde kalarak hayatı kolaylaştıracak engelli sistemleri ve özel projeler ile dünya markası haline gelmek.

Misyonumuz
Kamu ve bireysel alanlarda engelli vatandaşların engelsiz davranması ve yapılarını bir adım ileri taşımak isteyen müşteri kitlemizin talepleri doğrultusunda POLTİME ailesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.